Zajęcia na nowej hali tenisowej

Mój mąż był właścicielem dużej firmy i zarabiał ogromne pieniądze. Dużo otrzymywał zleceń, ponieważ był rzeczowym przedsiębiorcą i zawsze dotrzymywał wszelkich terminów. Ostatnie zlecenie, które dostał było szalenie interesujące i czekałam aż je całkowicie wykona.

Nowa hala tenisowa w mieście

hale tenisowe lekkiej konstrukcjiOtóż u nas w mieście miała powstać pierwsza hala tenisowa i na jej otwarcie tak czekałam z niecierpliwością. Mój mąż wykonywał hale tenisowe lekkiej konstrukcji i przy budowie tej w naszym mieście także brał udział. Mąż wielokrotnie mi wyjaśniał jak budowana była taka hala i na czym polegała lekka konstrukcja. Niewiele z tego wiedziałam, ale efekt końcowy zawsze był niesamowity. Mąż w piątek oznajmił mi, że hala tenisowa została ostatecznie wykończona i punkt ten od weekendu był czynny. Uwielbiałam grać w tenisa i dlatego postanowiłam tam pójść. Przy okazji chciałam zobaczyć jak wyglądała taka hala tenisowa, bo jak dotąd to nigdy nie miałam okazji ćwiczyć w takim miejscu. Kiedy dojechałam do tego miejsca to byłam zaskoczona, ponieważ hala tenisowa wyglądała dość solidnie mimo lekkiej konstrukcji. W środku było mnóstwo miejsca i grać jednocześnie w tenis mogło całe mnóstwo osób. W środku wszystko było doskonale urządzone. Mąż ową halę tenisową sam zaprojektował i wykonał co było widać gołym okiem. Był on perfekcjonistą w swoim fachu i nic nie można było mu zarzucić. Zapisałam się na lekcję tenisa i świetnie sobie radziłam. Pochwaliłam się od razu, że halę wybudował mój mąż.

Na zajęcia chodziłam co weekend, ponieważ grałam coraz lepiej w tenisa i chciałam się szkolić jeszcze bardziej. Właściciel tego punktu chętnie ze mną rozmawiał i nawet nadmienił mi, że planuję budowę takiej samej hali w mieście obok. O wszystkim powiedziałam mężowi.