Ręcznie robione wieszaki

Wybrałam się niedawno do nowo otwartej galerii, w której jest mnóstwo sklepów wyposażenia wnętrz. Uwielbiam właśnie tego typu sklepy, bo od wielu już lat pasjonuje się aranżacją wnętrz. Jest to zajęcie czysto hobbystyczne. Skupiam się raczej na ciągłych zmianach w swoim domu, jednak zdarzyło mi się pomóc w dekoracji mieszkań moich znajomych.

Nietypowe wieszaki jako ozdoba domu

kute wieszaki do przedpokojuOd dziecka fascynowały mnie wnętrza, a konkretnie ich aranżacje. Uwielbiałam tworzyć mieszkania dla moich lalek, co chwilę zmieniając ich wygląd. Pasja ta została do dziś, tylko teraz przekuwam ją na realne wnętrza. Uwielbiam na przykład chodzić po sklepach z wyposażeniem dla domu. Wiele takich salonów pojawiło się w nowo wybudowanej galerii, więc wybrałam się w ubiegły weekend wszystkie je zobaczyć. Znalazłam jedną perełkę, a mianowicie sklep z rękodziełem do dekoracji domu. Są tam przepiękne, jedyne w swoim rodzaju dekoracje. Kupiłam na przykład unikatowe kute wieszaki do przedpokoju z roślinnym motywem. Wieszaki te powieszę na ścianie, zaraz przy wejściu do mieszkania. Idealnie będą komponowały się z pozostałą przestrzenią.  Do kompletu znalazłam też lustro, również zdobione podobnym motywem. Co do wieszaków, to doszłam niedawno do wniosku, że kute są bardziej wytrzymałe i lepiej sprawdzają się szczególnie przy wieszaniu na nie ciężkich, zimowych ubrań. Na razie wystarczą mi te, zakupione w galerii. Jednak w  przyszłości na pewno pomyślę o podobnym wieszaku, ale stojącym

W nowo otwartej galerii, ku mojej radości, pojawiło się dużo sklepów z dekoracjami wnętrz. Wybrałam się tam oczywiście i zakupiłam piękny, kuty wieszak do przedpokoju. Wieszak ten z znalazłam w salonie z rękodziełem. Na pewno zajrzę tam jeszcze nie raz, bo uwielbiam jedyne w swoim rodzaju przedmioty.