Karaiby doskonałym miejscem na rejs

Moja siostra będzie brała niedługo ślub. Jestem bardzo mocno zaangażowana w przygotowanie całej uroczystości. Dzięki temu mogę zobaczyć, jak wygląda organizacja dużego wydarzenia. W końcu za niedługi mnie też to czeka. Jednym z elementów całej uroczystości jest podróż poślubna. Wraz z przyjaciółmi postanowiliśmy dać ją mojej siostrze w prezencie ślubnym.

Rejs po Karaibach na prezent

rejs - karaibyPrzygotowanie ślubu wymaga wielu przygotowań, które często zajmują sporo czasu. Kiedyś dziwiłam się, czemu moje znajome poświęcają na przygotowanie wesela często nawet rok. Teraz, kiedy pomagam zorganizować ślub mojej siostrze w pełni rozumiem czemu. Jest tyle większych i mniejszych rzeczy, które muszą być dograne. Często trzeba zarezerwować wynajem sali nawet na kilka miesięcy przed ślubem, bo terminy są pozajmowane. Dodatkowym wyzwaniem, może nie tak dużym jak pozostałe, ale jednak, jest organizacja podróży poślubnej. Postanowiłam wyręczyć moją siostrę w tek kwestii i dostanie one wycieczkę w ramach prezentu ślubnego ode mnie i moich przyjaciół. Wie o tym, ale nie ma pojęcia, gdzie polecą wraz z mężem. Postanowiliśmy zafundować im rejs – karaiby okazały się najbardziej atrakcyjną ofertą, jaką udało nam się znaleźć. Moja siostra będzie więc pływać po pięknych wodach Morza Karaibskiego, zahaczając o jedne z najpiękniejszych na świecie plaż i kurortów. Cały rejs trwa dwa tygodnie i odbywa się na pięknym, ogromnym, luksusowym statku, na którym jest praktycznie wszystko, łącznie z basenami i kasynem.

Każda Młoda Para, poza ślubem i weselem ma do zaliczenia jeszcze podróż poślubną. Ja postawnowiłam wraz z przyjaciółmi kupić taką podróż mojej siostrze. Popłyną oni wraz z mężem w niezapomniany rejs po Morzu Karaibskim, a odbędą go na bardzo luksusowym statku.