Bawiłam się przy muzyce dobrego zespołu

Moja siostra brała ślub w zeszłą sobotę. Karolina jest ode mnie młodsza o rok i już jest po ślubie. Nie mogę nadal w to uwierzyć. Jej wesele było dla mnie wyjątkowe. Świetnie się na nim bawiłam. Byłam jej druhną więc stresowałam się z nią żeby cała uroczystość była wyjątkowa. Sporo jej pomagałam w przygotowaniach. 

Polecam dobry zespół weselny

zespół na wesele we wrocławiuSiostra wraz z narzeczonym zdecydowała się na dobry zespół weselny. Przygotowania do swojego ślubu zaczęli dość wcześnie. Chyba z dwa lata przed ślubem mieli już zarezerwowaną salę weselną i zespół muzyczny. Nie sądziłam, że organizując swoje wesele trzeba tak wcześnie rezerwować terminy. Zespół na wesele we wrocławiu został im polecony przez znajomych. Oni korzystali z ich usług w trakcie swojego wesela i polecali ich pracę dalej. Jak się okazało to zatrudnienie tego zespoły był bardzo dobrym wyborem. Zespół ślicznie grał i śpiewał. Wszystkie utwory, które były przez nich wykonywane były oryginalne. Zachęcali gości do zabawy od samego początku. Sporo osób ich chwaliło. Kiedy goście nie mieli już siły tańczyć to muzyka, była spokojniejsza. Kiedy natomiast muzyka była bardziej żywa to goście się podrywali i świetnie się bawili. Bardzo mi się wesele siostry podobało. Kiedy ja będę przygotowywać się do ślubu także zatrudnię ten sam zespół muzyczny. Koszty, które trzeba ponieść żeby ich zatrudnić są może trochę wyższe w porównaniu do innych dostępnych na rynku zespołów ale na pewno są warci swojej ceny. Najważniejsze było dla mnie zadowolenie siostry i pozostałych gości.

Ja także już dawno tak dobrze się nie wybawiłam. Jednak wesela mają w sobie urok i zabawa na nich jest wyjątkowa. Już nie mogę się doczekać filmu z siostry wesela kiedy będzie można przeżyć tą uroczystość jeszcze raz. To będzie na pewno wyjątkowa pamiątka.