Mój syn zaczyna interesować się grafologią

Jasiek jest dopiero w szkole średniej i uczy się na pierwszym roku. Ma już jasno sprecyzowane co chce robić w przyszłości a ja zamierzam go w tym spierać. Syn od jakiegoś czasu interesuje się grafologią i chciałby pracować w tej branży. To bardzo dobry wybór.

Wyślę syna na studia, po których zostanie grafologiem

grafologiaCieszyłam się bardzo, że tak interesuje go grafologia i cały czas wspierałam w dążeniu do celu. Do wyboru studiów jest jeszcze sporo czasu, ale wszyscy wiemy, że to szybko zleci. W ostatniej klasie musieli już sprecyzować jaki kierunek studiów chcą wybrać. Mój syn jako jeden z nielicznych uczniów w klasie doskonale wiedział co chce robić w przyszłości i było to wszystko uważnie zaplanowane. Wybrał odpowiednie studia i cały czas w szkole uczył się pilnie, żeby mieć jak najlepsze oceny. Skoro grafologia jest jego marzeniem to nie dziwie się, że już teraz dąży tak usilnie do tego celu. Na studia dostał się bez problemu, ponieważ egzaminy wstępne zaliczył z bardzo dobrym wynikiem. Miał zapewnione dzięki temu miejsce. Wiem, że mój syn w przyszłości odniesie ogromny sukces i będzie bogatym człowiekiem. W rodzinie wszyscy są z niego dumni. Jako pierwszy w naszej rodzinie zainteresował się grafologią i wszyscy cieszymy się, że będzie taki specjalista. Syn na studiach miał staż i Bartek, mój mąż załatwił mu go u swojego przyjaciela, który nauczy go jak poprawnie wykonywać badanie pisma. Syn dużo mi o wszystkim opowiada i ta grafologia to na prawdę jest bardzo ciekawa. Syn ukończył studia wzorowo.

Od razu zaoferowano mu zatrudnienie, z którego skorzystał. Chce nabrać jak najwięcej doświadczenia zanim zacznie działać na własną rękę. To bardzo rozważny i mądry chłopak. Dobrze go wychowaliśmy, bo radzi sobie na prawdę świetnie.