Sprawdzam koszty dla małej sauny

Prowadzę taki mały ośrodek dla kobiet. Jest tam siłownia oraz dwie sale na zajęcia z fitness. Mam jeszcze jedno wolne pomieszczenie i zacząłem się zastanawiać na co najlepiej je przeznaczyć. Zrobiłem więc ankietę wśród wszystkich moich klientek.

Małą saunę fińską mogę mieć za nieduże koszty

koszt małej sauny fińskiejJednogłośnie wygrała mała sauna, która jest najbardziej pożądana w mojej placówce. Muszę zatem sprawdzić jaki jest koszt małej sauny fińskiej, zanim zdecyduję się na nią. Poszukałem informacji bezpośrednio u producenta. Wiedziałem, że dzięki temu poniosę niższy koszt małej sauny fińskiej niż zakupując ją od jakiegoś przedstawiciela. Pod lupę wziąłem kilku producentów z miasta, ponieważ chciałem mieć porównanie. To nie jest taki mały wydatek i muszę się do wszystkiego właściwie przygotować. Jedna z ofert zdecydowanie mi pasowała. Mogłem mieć taką saunę za niewielkie pieniądze i dzięki temu mogłem sobie na nią od razu pozwolić. Potwierdziłem producentowi, że jestem zainteresowany i wysłał do mnie swojego pracownika. Ma on sprawdzić, czy pomieszczenie, które przeznaczam na saunę nadaje się do tego oraz jakich jest wymiarów. Znalazłem bardzo niski koszt małej sauny fińskiej i jestem z tego zadowolony. Najważniejsze jednak, że moje klientki będą a wiem, że korzystać z tej sauny na pewno każda będzie. Pracownik wszystko sprawdził i potwierdził mi, że jak najbardziej miejsce, które wyznaczyłem nadaje się do tego, aby powstała tam sauna. Mają się tym zająć już następnego dnia i jestem zadowolony z ich prężności.

Inwestycja spodobała się klientkom i przyznam, że sauna jest cały czas oblegana. Każda osoba chce z niej skorzystać a ja dzięki temu mam jeszcze lepsze zyski. Gdybym miał powierzchnię to zdecydowałbym się jeszcze na jakiś fajny basen.