Mąż zapewnił wymagane zbiorniki klientowi

Mąż zadzwonił do mnie żebym nie spieszyła się z przygotowaniem obiadu bo musi zostać dłużej w pracy. Dostał bardzo ważne zlecenie od swojego szefa i musi je pilnie wykonać. Mąż wszystko ma mi opowiedzieć jak wróci do domu. 

Mąż opowiada mi o zbiornikach magazynowych

zbiorniki magazynoweFirma męża nawiązała bardzo cenny kontrakt z dużą zagraniczną firmą. Zleciła ona zakup zbiorników magazynowych. Mój mąż jest dobrym specjalistom i jego szef wiedział, ze w takim pilnym trybie tylko on poradzi sobie z tak ważnym klientem. Zbiorniki magazynowe są często kupowane przez różne firmy. Obecny partner zamówił ich spora ilość i niestety nie było ich na stanie. Szef poprosił mojego męża żeby zrobił wszystko aby odpowiednia ilość zbiorników została jak najszybciej dostarczona do zagranicznego klienta. Mąż uruchomił wszystkie swoje kontakty i na szczęście udało się wszystko załatwić. Odpowiednia ilość zbiorników magazynowych zostanie wysłana do klienta następnego dnia z samego rana. Część zbiorników będzie wysłana z firmy męża brakująca ilość z placówki ze Szczecina. Klient został poinformowany, że zamówienie jest rozdzielone na dwie części. Ucieszył się, że dostanie zamówione zbiorniki i na pewno będzie się jeszcze odzywał kiedy będzie taka potrzeba. Trzeba dbać o każdego klienta bo w dzisiejszych czasach jest spora konkurencja. Mąż jest zadowolony, że udało mu się wykonać to zlecenie. Poczuł się doceniony jak na drugi dzień szef mu pogratulował przy załodze i dostał wejściówkę na mecz piłki nożnej, której jest fanem. 

Ciesze się, że mąż tak dobrze radzi sobie w pracy. Zawsze w niego wierzyłam i motywowałam go do działania. Od kiedy pracuje w tej firmie nie potrzebuje mojej motywacji. Widać, że jego szef ma odpowiednie podejście do każdego pracownika a to jest połowa sukcesu.