Mam wdrożyć rozwiązanie mobilne dla firmy

 

W naszej firmie każdy pracownik jest doceniany za swoją pracę. Prezes firmy zatrudnia tylko najlepszych specjalistów, którym świetnie płaci, ale ma również względem nich bardzo wysokie wymagania. Jest to naturalnie zrozumiałe.

Dzięki mojemu rozwiązaniu mobilnemu zyskaliśmy uznanie w branży

rozwiązania mobilne dla firmJa jestem programistą i tak na prawdę odpowiadam w naszej firmie za całą informatykę. Mam pod sobą kilka zespołów pracowników, którzy odpowiadają za określone projekty. Tego dnia prezes pojawił się w moim gabinecie osobiście co od razu dało mi do myślenia. Wiedziałem, że szykuje się jakaś grubsza sprawa. Prezes zapytał mnie o rozwiązania mobilne dla firm i udzieliłem mu pełnych informacji w tym zakresie. Powinniśmy już dawno wdrożyć takie rozwiązanie ale to szef był decyzyjny i on mógł to zlecić. Prezes zapytał mnie czy wiedziałbym jak wdrożyć owe rozwiązania mobilne dla firm i czy bym się tego zadania podjął. Byłem zachwycony i od dawna chciałem się wykazać na tym polu. Przekazał mi wszystkie informacje na temat tego rozwiązania i powiedział jakie są jego oczekiwania. Zaangażuję do tego projektu swoich najlepszych pracowników, którym będę mógł powierzyć tak poważne zadanie. Wiem, że jak wdrożę te rozwiązania mobilne dla firm u nas w przedsiębiorstwie to zyskamy uznanie w branży. Będziemy pierwszą firmą, która wprowadziła takie nowatorskie udogodnienia nie tylko dla swoich klientów. Pracownicy na pewno także z tego będą mogli skorzystać. Od razu zabrałem się do działania, by nie tracić ani chwili.

Wszystkie moje projekty spodobały się prezesowi i zalecił mi ich realizację. Wiedziałem, że przede mną zaczyna się nowy okres i dzięki temu projektowi będę miał jeszcze lepszą pozycję w naszej firmie. Otwierają się przede mną nowe możliwości.