taśma przenośnikowa

Taśma przenośnikowa pomogłaby być mi wydajniejszym

Od dawna już wkurzało mnie skąpstwo kierownictwa mojej firmy. Rozumiem, nie dać premii jeśli nie ma wysokich wyników, rozumiem nie zbudować ani nie wynająć parkingu dla pracowników.

Taśmy przenośnikowe są wysoko awaryjne

taśma przenośnikowaAle żebyśmy w dalszym ciągu musieli się męczyć ze starymi urządzeniami podczas gdy właściwie już wszyscy dookoła wszystko powymieniali to już przegięcie. Nie mówię, że chce cztery windy, basen i saunę, mi na luksusach nie zależy. Mi zależy na tym, bym mógł pracować wydajnie.
Weźmy prosty przykład, taśma staroużyteczna. Gdyby prezes raz w roku, nie zarobił miliona tylko dziewięćset dziewięćdziesiąt tysięcy złotych, a kupił do fabryki taką taśmę, ja spokojnie mógłbym być około dwa razy bardziej produktywny. Zamiast nosić ciężkie przedmioty przez całą fabrykę, położyłbym to sobie na tej taśmie, uruchomił, i inny pracownik na drugim końcu hali by to sobie zabrał. Żeby chociaż była taśma gumowa oraz najlepsza używana taśma przenośnikowa, ale nawet tego nie chcą nam kupić. To jest skandal. I to właśnie tacy ludzie się dorabiają, a bardziej hojni i szczodrzy tacy jak ja pozostają w biedzie. Jeździmy starymi wózkami widłowymi, które co chwile się zacinają, światło działa jak chce, w lodówce nikt niczego nie zostawia bo lodówka czasem chłodzi a czasem nie, ale prezes i wszyscy kierownicy podjeżdżają do pracy nowymi czarnymi limuzynami, i oni oczywiście mają gdzie te samochody zostawić. Przychodzą do pracy w garniturach za dwa tysiące złotych a na rękach mają zegarki warte więcej niż moja roczna wypłata.

Smutne jedynie jest to, że ludzie dzięki którym oni mają wszystko to co mają, są tak bardzo przez nich nie szanowani.